Веб-портал міста Люботин » Головна » Безкоштовний бізнес-семінар для підприємців

 Безкоштовний бізнес-семінар для підприємців
Автор: Chekardina   Додано:18 листопада 2011   Переглядів:1229   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

23 листопада відбудеться безкоштовний бізнес-семінар для підприємців «Додержання законодавства у галузі пожежної безпеки і санітарного стану офісних та торгівельних приміщень»
З метою підвищення обізнаності підприємців Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Головним управлінням економіки Харківської обласної державної адміністрації та Харківською обласною молодіжною організацією «Союз молодих підприємців» проводить безкоштовний бізнес-семінар для підприємців і тих, хто хоче розпочати свою справу, на тему «Додержання законодавства у галузі пожежної безпеки і санітарного стану офісних та торгівельних приміщень».
На бізнес-семінарі будуть виступати представники Головного управління МНС України в Харківській області і Державної санітарно-епідеміологічної служби в Харківській області.
 
Захід відбудеться 23.11.2011 о 17-00 за адресою: м. Харків, майдан Свободи 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, зал засідань Держпрому.
Тривалість семінару – 1 година 30 хвилин, реєстрація учасників з 16.30. Вхід вільний!
 
Із запитаннями та пропозиціями Ви можете звертатися за телефоном: 757-42-32 (Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва) або по e-mail: office@kharkiv.biz.ua