Сайт міста Люботин » Головна » 7 квітня 2009 року відбулося засідання 49 сесії 5 скликання Люботинської міської ради

 7 квітня 2009 року відбулося засідання 49 сесії 5 скликання Люботинської міської ради
Автор: Lubotin   Додано:25 квітня 2009   Переглядів:987   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

ІЗ СЕСІЙНОЇ ЗАЛИ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

    7 квітня 2009 року відбулося засідання 49 сесії 5 скликання Люботинської міської ради.

 

    Фінансові питання доповіла  заступник міського голови з фінансових та економічних питань  Приходько В.В.

Збільшено доходну частину спеціального фонду бюджету на суму 399,2 тис.грн. за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету, які будуть спрямовані на видатки щодо проведення робіт, пов'язаних з капітальним ремонтом та утриманням доріг нашого міста.

За рахунок збільшення коштів бюджету розвитку 5,0 тис.грн. спрямовано на проведення робіт з реконструкції дитячого садочку № 3 в селищі Воля. Кошти вільного залишку в сумі 15,0 тис.грн. спрямовані на оплату робіт з проведення приватизації нежитлових будівель за адресами: вул. Грибоєдова, 20, вул. Челюскіна, 98 та вул. Ціолковського, 10. Також, за рахунок вільного залишку, виділені кошти в сумі 1,5 тис.грн. на фінансування Програми «Майбутнє Люботинщини» в частині заходів центру соціальних служб для молоді.

На виконання вимог ст. 44 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», за рахунок перерозподілу кошторисних призначень бюджетних установ збільшено видатки на оплату водопостачання, природного газу та на заробітну плату бюджетним установам міста.

  

   Затверджено звіт секретаря виконкому Воротнікової Л.І. щодо роботи виконавчого комітету Люботинської міської ради у 2006-2008 рр. та внесено зміни в персональний склад виконавчого комітету Люботинськї міської ради, затверджений рішенням І сесії V скликання Люботинської міської ради від 7 квітня 2006 р. №8:

 Виключено зі складу :

п/п

Посада

П І Б

8

Начальник Люботинського МВ УМВС України в Харківській області

Визволенко Олександр Євгенович

9

Начальник Люботинського відділення ХОДПІ

Стеценко Любов Володимирівна

 Включено до складу:

п/п

Посада

П І Б

8

Начальник Люботинського МВ УМВС України в Харківській області

Курило Сергій Леонідович

9

Начальник Люботинського відділення ХОДПІ

Стукалова Алла Георгіїівна

 

    Заслухано звіти:

- служби у справах дітей виконкому Люботинської міської ради за термін перебування на посаді начальника служби Губської Н.А.

-          Люботинської  міської дитячо-юнацької спортивної школи за 2008 р (директор ДЮСШ Мозговой С.В.)

-          Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості за термін перебування на посаді директора МБДЮТ Мазуренка Л.В. З приводу відсутності приміщень для організації роботи гуртків, прийнято звернення до Міністра освіти і науки України Вакарчука І.О., Міністра у справах сім'ї, молоді та спорту України Павленка Ю.О. та  в.о. голови Фонду держмайна Парфененка Д.М.:

"Місто Люботин Харківської області є містом обласного значення, в якому мешкає 2,5 тис. дітей шкільного та близько 1,0 тис. дітей дошкільного віку.   

       Лише 645 дітей мають можливісь виховуватись у 39 групах Люботинського міського будинку дитячої  та юнацької творчості, що становить 30,6% від загальної кількості дітей і є нижче середнього показника по області. Більшість гуртків є художньо-естетичного напряму, навчання дітей проводиться всього в двох кабінетах та залі закладу. З причини відсутності вільних приміщень, робота гуртків з науково-технічного, фізкультурно-спортивного, оздоровчого напрямків не організована. Значна частина дітей залишається неохопленою позашкільною освітою . Не маючи чим зайнятись, вони змушені своє дозвілля проводити на вулицях, в ігрових автоматах, а це призводить до жебракування, бездоглядності, до збільшення випадків правопорушень, наркоманії.

Незважаючи на всі негаразди, діти беруть активну участь у міських та обласних конкурсах і отримують призові місця. Так, лише за останні два роки вихованці закладу отримали понад 70 нагород. Всі міські свята проходять за участю працівників та вихованців Люботинського міського будинку дитячої  та юнацької творчості .

В м.Люботині є приміщення, яке пустує і після ремонту може бути використане для змістовного та організованого дозвілля дітей, їх розвитку та самореалізації в суспільстві. Розташована будівля на центральній площі міста - площі Комсомольській, де саме й проводяться міські свята. Минулого року в приміщеннях цієї будівлі сталася пожежа, в такому стані вона знаходиться до сьогоднішнього дня (фото додається).

    Просимо Вас допомогти у передачі будівлі, розташованої за адресою: Харківська обл., м. Люботин, пл. Комсомольська №1, яка згідно Наказу Фонду державного майна України від 21.04.05 р. №1065 та додатку №1 до нього, входить до Переліку об'єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації, а саме до цілісного майнового комплексу  колишнього Люботинського державного комерційно - виробничого підприємства Південної залізниці,  у комунальну власність громади м. Люботина.

    Гарантуємо ремот  будівлі та використання її для потреб виховання молоді."

 

-          відділу охорони здоров'я Люботинської міської ради за 2008 рік та плани роботи (начальник відділу Калашник В.В.)  та надано завдання розробити Порядок надання медичної допомоги закладами охорони здоров'я при екстремальних ситуаціях та в надзвичайних умовах у місті; Розробити  план фінансування безкоштовних рецептів пільгового контингенту у ІІ, ІІІ та ІV кварталі 2009 р. Здійснити контроль за проведенням профілактичних медичних оглядів учнів ДЮСШ та спортивних гуртків Люботинського міського відділу освіти.

 

Роботу всіх підзвітних структур визнано задовільною.

 

Затверджені:

-  доповнення до рішення ХLV сесії V скликання Люботинської міської ради  "Про встановлення ставок  єдиного податку для фізичних осіб"   від 24 грудня 2008 року № 1170.:

Додаток 1 "Ставки єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють тогівельну діяльність" доповнити пунктом:

№ з/п

 

 

 

ПУНКТ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ      

 

 

 

СТАВКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ ЗА МІСЯЦЬ, грн.

об'єкти розташовані на території

міста

за межами

міста

в СІЛЬСЬКІЙ місцевості

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Караван с.Коваленки

с. Смородське

с Байрак,

вул.Блюхера,  вул.Созівська, вул.Будянська

1

2

3

4

5

6

21

Роздрібна торгівля поза магазинами

140

150

100

55

 

 Додаток 2 "Ставки єдиного податку для фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність" доповнити пунктами:

з/п

Вид підприємницької діяльності

Ставка єдиного податку за місяць, грн.

242

Допоміжна діяльність у сфері страхування та пенсійного забезпечення

150

243

Рихтування автомобілів

120

244

Діяльність у сфері інжиніринг

140

245

Виготовлення кузовних деталей легкових автомобілів

120

 

-          Програма охорони навколишнього природного середовища в м. Люботині на період 2009 - 2012 р.

-          Програма профілактики злочинності у м. Люботині на 2009-2010 роки.

-          проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право постійного користування на земельну ділянку для обслуговування нежилих будівель і споруд сміттєперероблювального комплексу ст. Люботин та передачу у постійне користування земельної ділянки в м. Люботин, вул. Леніна, 112 СТГО "Південна залізниця".

-          технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право користування на земельну ділянку гр.. Максимової Тетяни Анатоліївни для обслуговування торговельного павільйону з літнім майданчиком та передачу в оренду земельної ділянки на 10 років в м. Люботин, вул.. Чудновського/ вул.. Гавенко, 2а/1 гр. Максимовій Тетяні Анатоліївні.

-          технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право власності на 35 земельних ділянок.

 

 

    Включені до переліку об'єктів, що підлягають приватизації у 2009 -2010 р.р.:

-          нежитлова будівля котельні, розташована за адресою: м. Люботин, вул. Ціолковського, 10;

-          нежитлова будівля, розташована за адресою: м. Люботин, вул. Челюскіна, 98;

-          нежитлова будівля, розташована за адресою: м. Люботин,  вул. Грибоєдова, 20.

 

Надано згоду :

-          на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Люботина газової міні котельної гуртожитку по вул. Радянській, 28;

-           на  прийняття зі спільної власності територіальної громад сіл, селищ, міст області у власність територіальної громади м. Люботина автономного робочого місця із ДВЖ і холодильника NORD.

-          на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Люботин, вул.. Шевченко, № 46/1, та вул.. Радянській, № 9/2 ФОП Волинському Павлу Олеговичу.

 

 

 

Надані дозволи:

-          на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для організації зони відпочинку дитячого оздоровчого комплексу «Гвоздика» в м. Люботині по вул.. Комунарній, 127 ВАТ «Коннектор» з метою подовження договору оренди;

-          на передачу в суборенду терміном на 2 роки 11 місяців частини нежитлової будівлі за адресою: м. Люботин, вул. Радянська 41/2-1 військово- обліковому столу виконавчого комітету Люботинської міської ради та відділу Держкомзему у м. Люботин Харківської області;

-          на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Люботин сел.        Караван по вул. Заводська,3 гр. Нечипоренко Світлані Леонідівні.

-          на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для обслуговування Свято-Миколаївського храму Харківської єпархії Української Православної церкви в м. Люботині, по вул.. Чудновського,11 релігійній Громаді (Парафії).

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельних ділянок в м. Люботині для обслуговування Люботинської гімназії № 1 по вул.. Шевченко, 19, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 по вул.. Леніна, 50, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 по вул.. Миру, 35, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 по вул.. Полтавський шлях, 48, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 по вул.. Московській, 48/31, Караванської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.. Заводській, 16, ДНЗ № 1 по вул.. Шевченко, 15, Караванського ДНЗ по вул.. Заводській, 14, Люботинського МНВК по вул.. Шевченко, 132, Люботинського МБДЮТ по вул.. Чудновського,2 Люботинському міському відділу освіти.

-          на отримання висновків для розробки проекту землеустрою земельних ділянок для будівництва газопроводу високого тиску з облаштуванням ПРП в м. Люботин, від с. Березівське до хутора Смородського з послідуючою реконструкцією газопроводів середнього тиску від хутора Смородського до ГРПБ по вул.. Полтавський шлях, ВАТ «Харківгаз».

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по пров. Горіховому, 8 гр. Мануйленку Олександру Володимировичу.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по пров. Горіховому, 8а гр. Мащенко Яні Леонідівні.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботині по вул. Московській, 13 гр. Калініній Світлані Анатоліївні.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботин, с. Смородське, вул. Тельмана № 18 гр. Матюхіну Івану Михайловичу.

-          на розміщення самочинно збудованого житлового будинку літ. «Б-1» в м. Люботині, пров. Колгоспний № 7 гр. Беда Олександрі Михайлівні.

-           

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у м. Люботині, вул. Шевченко № 49 гр. Шевченко Володимиру Васильовичу.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у м. Люботині, вул. Клубна №7 гр. Каплун Валентині Григорівні.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у м. Люботині, вул. Клубна №5 гр. Манойло Валентині Степанівні.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у м. Люботині, вул.. Фрунзе № 32 гр. Ляшенко Олександру Трохимовичу.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у м. Люботині, вул.. Фрунзе № 22 гр. Майорову Леоніду Яковлевичу.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул.. Полтавський шлях, 2д гр.. Баску Дмитру Дмитровичу.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул.. Горького, 24 гр. Кузіній Вікторії Юріївні.

-          на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул.. Олега Кошевого №19 гр. Колеснику Володимиру Васильовичу.

-           

 

Скасовані рішення:

-          ХХХІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 27.03.2008 року № 184 « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва житлового будинку та господарських будівель в м. Люботин по вул.. Полтавський шлях,2д гр.. Піддубній Карині Олександрівні».

-          Люботинського міськвиконкому № 964 від 08.09.1992 р. " Про передачу земельної ділянки гр. Подкопай Б.С. у приватну власність ппід будівництво індивідуального житлового будинку.".

-          ХLІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 31.10.2008 року № 958« Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку  в м. Люботині, вул.. Червоноармійська, 20в гр.. Полюховичу Дмитру Володимировичу».

-          ХLІV сесії  V скликання рішення Люботинської міської ради № 1013 від    31.03.2008 р." Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення в м. Люботин, сел. Караван по вул. Заводська, 3 гр. Нечипоренко Світлані Леонідівні."

-          ХLVII сесії V скликання Люботинської міської ради від 17.02.2009р. "Про звільнення Виробничого управління комунального господарства Люботинської міської ради від сплати податку на прибуток до місцевого бюджету".

-          ХLV сесії V скликання Люботинської міської ради від 24.12.2008 р. "Про звільнення Люботинського житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства від сплати податку на прибуток до місцевого бюджету".

 

 

Внесені зміни:

-          до рішення ХLІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 21.10.2008 р. № 930 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва комплексу придорожнього сервісу ТОВ «Фаланга» у м. Люботин, вул.. Полтавський шлях, 2г» щодо зниження ставки до 3% на 3 роки (на період будівництва).

-           до рішення ХХХ сесії V скликання Люботинської міської ради від 26.02.2008 р. № 39 « Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в м. Люботині по вул.. Пугачова, 83 гр. Тіхомірову Дмитру Євгеновичу».

-          до рішення ХХХ сесії V скликання Люботинської міської ради від 26.02.2008 р. № 38 « Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в м. Люботині по вул.. Пугачова, 85 гр. Первій Юлії Василівні.».

-          до рішення ХL сесії V скликання Люботинської міської ради від 30.09.2008 р. № 892 « Про надання дозволу на розробку проекту забудови частини міста Люботин в районі вул.. Горького та технічної документації щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва житлових будинків гр.. Несвітайло С.М., Прокопенко О.М., Орловій І.С., Боягіній О.М.».

-          до рішення ХLV сесії V скликання Люботинської міської ради від 24.12.2008 р. № 1187 « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки житлово- будівельному кооперативу «Залізничник» для будівництва гаражів в м. Люботині по вул.. Франка, 1а та надання в оренду.».

-          до рішення ХVІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 20.04.2007 р. № 181 « Про надання дозволу на розробку проекту відведення земель водного фонду ( ставок в урочищі «Ведмеже») Люботинській раді ветеранів Афганістану.

-          до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 08.06.1999 р. № 528 « Про передачу у приватну власність земельної ділянки в с. Смородське по вул.. Слобідська, 10 гр. Колесніченко І.М.».

-          до рішення ХLІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 31.10.2008 р. № 952 « Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Люботині по вул.. Харківській, 35в гр.. Челишеву Анатолію Вікторовичу».

-          до рішення ХLV  сесії V скликання Люботинської міської ради від 24.12.2008 р. № 1201 « Про надання дозволу на розробку  технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Люботині по вул.. Стадіонній, 3\11 гр. Жутовій Олександрі Михайлівні.».

-          до рішення ХХХVІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 29.07.2008 р. № 640 «Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул.. Репіна, 5 гр. Ковтуну Віктору Миколайовичу».

-          до рішення ХLVІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 13 січня 2009 року № 17 «Про затвердження «Технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та складання документів, що посвідчують право користування  земельною ділянкою для комерційного використання СПД ФО Торпедістової Валентини Василівни в м. Люботин, майдан Базарний,3» та надання в оренду».

-          до рішення ХL сесії V скликання Люботинської міської ради від 30 вересня 2008 року № 785 «Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині, пров. Мюдовський, 30 гр. Федіну Геннадію Івановичу».

-          до рішення ХХІV сесії V скликання Люботинської міської ради від        30.10.2007 р. № 528 " Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо        встановлення меж земельних ділянок під будівництво житлових будинків гр. Сухорукову       О.С., Загоруйко М.М., Малому Ю.В., Бакуліч Я.І."

 

       Відмовлено у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки загальною площею 0.5582 га в натурі( на місцевості) та складанні документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботин, вулиця  Петровського, 29 гр. Коваленко Михайлу Марковичу.

 

Секретар Люботинської міської ради Нечипоренко С.В.

 

 

 

Завантажити додаткові документи:

Звіт про роботу виконавчого комітету у 2006-2008 роках Воротнікова Л.І.  zvit_vorotnikova.rar [2.96 Kb] (cкачувань: 8)

Звіт про виконану роботу службою у справах дітей виконкому Люботинської міської ради за термін перебування
на посаді начальника служби zvit_gubska.rar [12.87 Kb] (cкачувань: 7)

Звіт про роботу начальника відділу охорони здоров'я  Люботинської міської ради за 2008 рік  zvit_kalashnik.rar [43.77 Kb] (cкачувань: 11)
Звітпро діяльність міської ДЮСШ за 2008 рік. Плани на 2009 рік. zvit_mozgovij.rar [7.56 Kb] (cкачувань: 10)


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.