Сайт міста Люботин » Головна » Підсумки Слобожанських передзвонів

 Підсумки Слобожанських передзвонів
Автор: Chekardina   Додано:17 грудня 2013   Переглядів:823   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Протягом двох місяців (жовтень-листопад) 2013 року у Харківській області проходив огляд-конкурс аматорів та майстрів народного мистецтва «Слобожанські Передзвони». Журі проводило відбір кращих виконавців та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва у районах та містах Харківщини. В результаті до загальної концертної програми включено біля сотні номерів у різних жанрах, а кращих робіт майстрів народної творчості на загальну виставку надано біля тисячі.

15 грудня 2013 року у малій залі Харківського театру опери та балету відбувся гала-концерт обласного огляду-конкурсу «Слобожанські Передзвони», в якому взяли участь кращі виконавці Харківської області. На цьому заході місто Люботин гідно представили учні дитячої музичної школи – ансамбль бандуристів «Сонечко» (керівник: Івахненко Вікторія Яківна) і вихованці Люботинського міського Будинку дитячої та юнацької творчості – зразковий художній колектив «Ансамбль танцю «Монреаль» (керівник: Кокалко Світлана Петрівна).

На підсумковій виставці кращих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва на базі Організаційно-методичного центру культури і мистецтва представлені кращі роботи люботинських майстрів: Ніни і Ліни Рубан (прикраси з бісеру), Олени Дон і Діани Зайцевої (живопис), Валентини Молчанової (ляльки-мотанки), Тетяни Зюбан (жіночий стрій), Катерини Пігуль (вишивка). Виставка відкрилась 15 грудня 2013р. і буде проходити по 16 січня 2014 року.

«Слобожанські передзвони» проводились в рамках Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України і дали змогу виявити стан збереження та розвитку як традиційної, так і сучасної народної мистецької культури. Цей огляд-конкурс вкотре показав, що і Харківщина, і наше рідне місто багаті талантами, які мають великий творчий потенціал.

 

Керівник художній міського будинку культури Н.Детинич

 

Підсумки Слобожанських передзвонів

 

Підсумки Слобожанських передзвонів   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.