Веб-портал міста Люботин » Головна » Заходи щодо соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги

 Заходи щодо соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги
Автор: Chekardina   Додано:28 травня 2014   Переглядів:1273   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

 

Заходи щодо соціального захисту населення в умовах підвищення цін та тарифів на комунальні послуги

 

Управління соціального захисту населення Люботинської міської ради повідомляє наступне.

 

З 1 липня 2014 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги», якою передбачено запровадження нового виду допомоги на оплату комунальних послуг – компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на ці послуги (далі – компенсація).

Компенсація призначається управлінням соціального захисту населення.

Для призначення компенсації особа, яка зареєстрована у житловому приміщені, звертається із заявою до управління за місцем реєстрації і надає довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, а також довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги), та пред’являє паспорт.

Право на отримання компенсації матимуть сім’ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення. До складу сім’ї включаються особи, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку).

Компенсація розраховується як різниця між розміром плати за вказані послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг та субсидії) після підвищення цін і тарифів на послуги та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до зміни цін і тарифів на послуги.

Компенсація розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014 — 2015 років.

Розмір призначеної компенсації щомісяця перераховується підприємствам, що надають комунальні послуги, і зараховується на особові рахунки заявника.

При виникненні будь-яких питань щодо порядку та умов надання компенсації звертатись до управління соціального захисту населення: м. Люботин, вул. Радянська, 26, кім. 5 або за телефоном «гарячої лінії» - 741-16-06.

 Відділ субсидій та адресних соціальних допомог