Веб-портал міста Люботин » Головна » Президент встановив 26 березня Днем Національної гвардії

 Президент встановив 26 березня Днем Національної гвардії
Автор: Chekardina   Додано:26 березня 2015   Переглядів:956   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Президент Петро Порошенко своїм Указом встановив День Національної гвардії України, який відзначатиметься щорічно 26 березня.

Таке рішення Глава держави прийняв, враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

Згідно з Указом від 18 березня, визнано таким, що втратив чинність, Указ Президента від 26 березня 1996 року «Про День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України».

В березні 2014 року Верховна Рада ухвалила Закон про створення Національної гвардії України як військового формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ.

 

http://prezident.gov.ua/news/32503.html

 

 

 

26.03.2015 14:37


Президент України сьогодні, 26 березня, взяв участь у святкуванні випуску молодих лейтенантів у Національній академії Національної гвардії України в Харкові. Голова держави особисто вручив дипломи випускникам та звернувся до них із привітанням.

«Керівництво держави та я особисто високо ціню службу Національної гвардії України. Ваш професіоналізм та патріотизм цінує український народ. Доречі вороги теж налякані нацгвардійцями. Це найкраща оцінка діяльності наших військових», - наголосив Петро Порошенко.

Президент також підкреслив, що сьогодні, як ніколи, держава приділяє багато уваги технічному оснащенню Національної гвардії. Причому оснащують військових саме українською технікою. Також, за словами голови держави, велика увага приділяється підвищенню професійних навиків нацгвардійців. 


Президент встановив 26 березня Днем Національної гвардії
Президент встановив 26 березня Днем Національної гвардії
http://kharkivoda.gov.ua/uk

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.