Сайт міста Люботин » Головна » До уваги осіб, що здійснюють догляд за дитиною

 До уваги осіб, що здійснюють догляд за дитиною
Автор: Lubotin   Додано:15 лютого 2010   Переглядів:963   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

До уваги осіб, що здійснюють догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку

 

Відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" та пункту 22 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. №1751, із змінами та доповненнями, з 1 січня 2010 року максимальний розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирiчного вiку збільшився з 75 % до 100 % прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Зазначена допомога надається у розмірі, що дорівнює різниці між з 1 січня 2010 року – 100 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців але не менш як 130 гривень.

До прийняття Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" розмір зазначеної допомоги розраховується виходячи із прожиткового мінімуму для працездатної особи, установленому з 1 листопада 2009 року в розмірі 744 грн. на місяць (ст. 54 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", із змінами).

Таким чином, з 1 січня 2010 року мінімально встановлений розмір допомоги дорівнює 130 грн., а максимально можливий, який розраховується залежно від доходу сім’ї, складає 744 грн. У разі встановлення більшого розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 1 січня 2010 року, розмір допомоги буде перераховано та здійснено належну доплату.

Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан, яка заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї.

Призначення та виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється з місяця звернення і триває протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі (130 грн.).

 

 

Начальник відділу субсидій та АСД

Бутенко О.М.

741-16-06

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.