Веб-портал міста Люботин » Головна » До відома ОСББ та ЖБК міста Люботина!

 До відома ОСББ та ЖБК міста Люботина!
Автор: Chekardina   Додано:22 листопада 2016   Переглядів:537   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

До відома ОСББ та ЖБК міста Люботина! 


13.08.2015 набрав чинності Закон України № 652 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій» (далі - Закон № 652). З його прийняттям було конкретизовано суб’єктів, які відносяться до неприбуткових установ і неплатників податку на прибуток. Одночасно з’явилися підстави, коли неприбуткові організації все ж таки повинні стати платниками податку на прибуток і коли вони мають звітувати.

Відповідно до підпункту 133.4.5 пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440 (набула чинності з 16.07.2016), якою затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.


До відома ОСББ та ЖБК міста Люботина! Вам необхідно привести у найкоротший термін у відповідність до чинного законодавства свої установчі документи для надання їх у встановлений строк до Державної фіскальної служби з метою включення ОСББ та ЖБК до Реєстру неприбуткових організацій до 01.01.2017 та уникнення непорозумінь (конфліктних ситуацій) у випадку нарахування податків, 

а саме:

- відповіді щодо відповідності неприбуткової організації вимогам, встановленим пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України;

- завірені неприбутковою організацією копії установчих документів (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”).

 

Для житлово-будівельних кооперативів також необхідно надати завірені ними копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.