Сайт міста Люботин » Головна » Обговорення планових пропозицій до Генерального плану міста Люботина

 Обговорення планових пропозицій до Генерального плану міста Люботина
Автор: Svetlana   Додано:28 липня 2017   Переглядів:653   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

   Попереднє обговорення пропозицій до Генерального плану міста Люботина в межах Люботинської міської ради

   27 липня у приміщенні Люботинської міської ради відбулося попереднє обговорення планових пропозицій до Генерального плану міста Люботина в межах Люботинської міської ради (із включенням підпорядкованих селищ Караван, Коваленки, Байрак та село Смородське).

   На заході були присутні представники структурних  підрозділів обласної держaвної адміністрації, зокрема, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, заступник головного архітектора області Пахомова М.Ю.; представник Департаменту екології та природних ресурсів; представники МНС; доктор архітектури, професор, завідувач кафедри реконструкції та реставрації архітектурних об’єктів Харківського національного університету будівництва і архітектури, розробник Історико-архітектурного опорного плану міста Черкасова К.Т., працівники виконавчого комітету міської ради, представники громадськості, депутати міської ради.

   Головний архітектор проекту Генерального плану Лопатюк М.О. ознайомив  учасників обговорення із основними планувальними рішеннями.

   Заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Пахомова М.Ю. підкреслила, що Генплан міста Люботин є інноваційним і унікальним,  це План малого історичного міста обласного підпорядкування, і затвердження такого Плану дасть значний поштовх для розвитку міста, збільшить його інвестиційну привабливість та, виходячи з його ресурсної бази, надасть можливість розвиватися в туристично-рекреаційному напрямку, так як у місті наявні пам’ятки історії, архітектури і культури, ландшафтні парки.

  Начальник відділу містобудування, архітектури та держархбудконтролю Кравченко С.Г. наголосив, що розробка Історико-архітектурного опорного плану дасть можливість визначити три основних ареали, які будуть сприяти збереженню унікальних пам’яток архітектури та природи нашого міста, що в подальшому, при приведенні  потенційних об’єктів туризму у належний стан, забезпечить інвестиційну привабливість нашого міста.

                                   

Радник міського голови Куденко Л.В.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.