Сайт міста Люботин » Головна » Обговорення: «Генеральний план міста Люботин Харківської області в межах Люботинської міської ради (з включенням підпорядкованих селищ Коваленки, Байрак, Караван та села Смородського)».

 Обговорення: «Генеральний план міста Люботин Харківської області в межах Люботинської міської ради (з включенням підпорядкованих селищ Коваленки, Байрак, Караван та села Смородського)».
Автор: Chekardina   Додано:4 вересня 2018   Переглядів:376   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Обговорення: «Генеральний план міста Люботин Харківської області в межах Люботинської міської ради (з включенням підпорядкованих селищ Коваленки, Байрак, Караван та села Смородського)».

ОГОЛОШЕННЯ

 

        Виконавчий комітет Люботинської міської ради доводить до відома громадян, що з 04.09.2018р. по 17.09.2018р. на обговорення громадськості виноситься «Генеральний план міста Люботин Харківської області в межах Люботинської міської ради (з включенням підпорядкованих селищ Коваленки, Байрак, Караван та села Смородського)».

       Бажаючі  можуть ознайомитись з матеріалами, зазначеного генерального  плану в вестибюлі першого поверху  приміщення  виконкому  Люботинської міської ради за адресою: м. Люботин Харківської області, вул. Слобожанська, 26, а також на офіційному сайті Люботинської міської ради:http://lubotin-rada.gov.ua/

       При виявлені власниками  та користувачами  об’єктів нерухомості, розбіжностей та неточностей, які могли виникнути в процесі розробки  зазначеної містобудівної документації, просимо звертатись до відділу  з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю з обґрунтуванням у письмовому вигляді, своїх зауважень та пропозицій (каб. №18, 1-й поверх приміщення виконкому – понеділок-п’ятниця, з 09.00 до 15.00 години (перерва 12.00-12.45)),

 

Виконавчий комітет Люботинської міської ради

 

Основні положення містобудівної документації «Генеральний план міста Люботин Харківської області в межах Люботинської міської ради (з включенням підпорядкованих селищ Коваленки, Байрак, Караван та села Смородського)».

 

Завантажити: nformacya-na-sayt-osnovn-polozhennya.doc [551.5 Kb] (cкачувань: 35)

 

Завантажити  Генеральний план Люботина (основне креслення на  оприлюднення) - 

http://dropmefiles.com.ua/file?source=18090415020683397283


 
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.