Веб-портал міста Люботин » Головна » У місті проводяться роботи на соціально-значущих об’єктах

 У місті проводяться роботи на соціально-значущих об’єктах
Автор: Chekardina   Додано:12 листопада 2018   Переглядів:328   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Міський голова Леонід Лазуренко і депутат обласної ради, начальник регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець проінспектували якість проведення робіт на соціально-значущих об’єктах: реконструкція водонапірного колектору в межах вул. Курортна-вул. Шевченка та капітальний ремонт міського Будинку культури.

Разом із викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – к.т.н., Заслуженим будівельником України Супруном О.Ю., к.т.н. Золотовою Н.М. та архітектором Котелевець А.Л. обговорили організаційно-технічні та організаційно-технологічні консультативні рекомендації при розробці і практичному виконанні проектних рішень при реконструкції будівлі Будинку культури.

Роботи продовжуються згідно графіка. 

Значимість для міста цих двох об’єктів важко оцінити, бо і покращення водопостачання в місті, і роботу осередку культури – Будинку культури, мешканці очікують не одне десятиліття. 

Зараз вже прокладено водомагістраль протяжністю 2 км 200 м у межах вул. Курортна-вул. Шевченка, вартість якої складає 4 554 809 грн. 

Щодо діяльності Будинку культури, то в центрі особливої уваги міської влади знаходяться питання духовного, освітнього і фізичного розвитку наших дітей, найбільш привілейованої категорії мешканців міста. Тільки у Будинку дитячої та юнацької творчості таких талантів навчається 963 дітей, і тепер у них буде можливість виступати на великій сцені і радувати нас своїми яскравими талантами; також це дасть можливість більш якісно готувати вихованців до обласних та всеукраїнських заходів.

 

 

У місті проводяться роботи на соціально-значущих об’єктах

 

У місті проводяться роботи на соціально-значущих об’єктах

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.