Сайт міста Люботин » Головна » Засідання Молодіжної ради

 Засідання Молодіжної ради
Автор: Chekardina   Додано:7 червня 2019   Переглядів:431   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

6 червня відбулося засідання новоствореної Молодіжної Ради при Люботинській міській раді, на якому було обрано її керівний склад та персональний склад комісій.

Головою Молодіжної Ради шляхом рейтингового голосування обрано Іллю Шелеста;

заступником голови Ради – Кристину Онищук;

секретарем Молодіжної ради обрано Аліну Родченко.

Ілля Шелест, звертаючись до членів Ради, привітав усіх із початком її роботи та побажав активності та креативних пропозицій у реалізації молодіжної політики в нашому місті. Він нагадав, що ініціативна група молоді вже була ініціатором загальноміського заходу: проведення флешмобу до Дня «сонячних дітей», брала участь у Дні вишиванки й допомагала в проведенні гала-концерту «Люботинські джерела-2019», та поділився планами Ради на найближчий час – підготувати святкові заходи до Дня молоді.

Заступник міського голови Вячеслав Рубан побажав новоутвореній Раді плідної роботи щодо спільної реалізації молодіжних проектів у нашому місті.

Відповідно до Положення про Молодіжну Раду, вона є постійно діючим консультативно-дорадчим органом з питань реалізації молодіжної політики у місті Люботин, який призначений сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста Люботина, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства в місті, проводити інформаційну, консультативну, роз’яснювальну та навчальну роботу серед молоді та консолідацію молодіжного руху міста Люботин.

Вітаємо Молодіжну Раду із початком діяльності на користь громади міста, бажаємо кожному подальшої самореалізації та стати новими громадськими діячами й успішними лідерами.

Радник міського голови Лідія Куденко

 

Засідання Молодіжної ради

Засідання Молодіжної ради


    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.