Сайт міста Люботин » Головна » Особливості сплати послуг електропостачання в Люботині онлайн

 Особливості сплати послуг електропостачання в Люботині онлайн
Автор: Chekardina   Додано:4 вересня 2019   Переглядів:60   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Особливості сплати послуг електропостачання в Люботині онлайн


З лютого 2019 року оплата електроенергії в Харківській області змінилася. Новим постачальником послуг для населення стала компанія «Харківенергозбут». Як змінилася умови оплати електрики онлайн, кому переводити кошти, і що робити з переплатами і боргами? 

Що змінилося в наданні та оплаті електрики 

У 2019 року в силу вступив закон «Про ринок електричної енергії», який розділив обласну енергокомпанію на два окремих підприємства:

  • оператора-розподільника;
  • постачальника.

Раніше всі питання по електроенергії перебували у віданні АТ «Харківобленерго». Після вступу закону в силу обленерго стало оператором-розподільником, а функції постачальника перейшли до компанії «Харківенергозбут». Саме вона тепер приймає оплату у жителів Люботина і вказується в платіжках.

«Харківенергозбут» не отримує всі відомості їх обленерго автоматично. Якщо на початок 2019 року на рахунку зібралася передоплата, її потрібно перевести на рахунок нового постачальника. Щоб це зробити, потрібно подати дві заяви в РЕМ за місцем проживання.

Борги за електрику, витрачену до 1 січня 2019, потрібно оплачувати «Харківобленерго». Якщо неоплачена електроенергія була використана в новому році, її потрібно оплачувати компанії «Харківенергозбут». Прийомом даних з лічильників продовжує займатися обленерго.

Як оплатити електрику в Люботині онлайн

В особистому кабінеті EasyPay можна швидко і зручно оплачувати електрику і стежити за всіма платежами. Досить ввести дані по оплаті один раз і користуватися збереженою інформацією для майбутніх операцій. Всі дані компанії-постачальника автоматично оновлюються в системі.

Щоб провести платіж через Ізіпей, потрібно:

  • відкрити «Каталог послуг» в особистому кабінеті;
  • перейти в «Комунальні платежі»;
  • вказати місто «Люботин»;
  • вибрати компанію «Харківенергозбут»;
  • на сторінці «Підрозділ» ввести номер особового рахунку;
  • дізнатися суму рекомендованої оплати, переплати, боргу;
  • ввести потрібну суму, натиснути «Підтвердити».

 

Проводячи оплату з карти українського банку, потрібно вказати її термін дії, номер, код CVV (на зворотній стороні картки). Також електрику можна оплатити з мобільних номерів Kyivstar, Life або засобами з електронних гаманців. На переказ коштів потрібно від 3 хвилин до 3 робочих днів.

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.