Веб-портал міста Люботин » Головна » У першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери!

 У першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери!
Автор: Lubotin   Додано:30 жовтня 2020   Переглядів:480   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

У  першу неділю листопада на Україні відзначають День працівника соціальної сфери!


 

Від щирого серця вітаємо із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла, людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві – працівників соціальної сфери!Ваша щоденна робота  не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю надзвичайно важлива та вкрай необхідна. Завдяки вам виконуються соціальні програми в країні, отримують соціальні послуги мешканці міста. На ваші плечі покладено одне з найважливіших та найвідповідальніших завдань- забезпечення державної підтримки та соціального захисту люботинців, заснованих на принципах індивідуального підходу до кожної людини.

 
     Під контролем соціальних працівників сьогодні є питання збереження фізичного та психічного здоров'я людей, вирішення безлічі конфліктів між громадянами, планування сім'ї та допомога родинам, що опинились у скрутному становищі. Щодня ви опікуєтесь проблемами вимушених переселенців, сім’ями учасників АТО, піклуєтесь про тих, хто залишився на самоті , хто потрапив у складні життєві обставини.


     Тож,  бажаємо вам, шановні працівники соціальної сфери,  вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії та відчуття високої значущості справи, яку ви робите!


   Нехай добро, зроблене вами, повертається сторицею!
 
 З повагою,   

 міський голова  Леонід Лазуренко                                         

 секретар ради Володимир ГРЕЧКО