Сайт міста Люботин » Головна » В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мови

 В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мови
Автор: Lubotin   Додано:22 лютого 2021   Переглядів:26   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мови

 

В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мови


  

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. В рамках цього циклу в бібліотеках Люботинської ЦБС для користувачів різних вікових категорій організовані та оформлені ілюстровані книжкові виставки, де читачі зможуть, ознайомитися з новими книгами українських поетів та письменників та кращими зразками вітчизняної літератури, пройшли пізнавальні бесіди.


В центральній публічній бібліотеці  підготовлено літературну інсталяцію на тему: «Звучи, наша мово, над світом крилато!». До уваги користувачів пропонується література, що висвітлює питання етнонаціональної політики та розвитку полікультурного простору нашої держави: законодавчі документи та матеріали, наукові збірники, матеріали науково-практичних конференцій, монографії, довідкові видання, твори відомих українських і не тільки українських поетів рідною мовою і в перекладах мовами народів світу та інша література. Бібліотека для дітей підготувала літературний вернісаж «Мова кожного народу неповторна і своя»

 

В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мови

В бібліотеках відзначили Міжнародний день рідної мовиУ Старо-Люботинській філії пройшов мовний ерудиціон  «Рідна мова – то слово матері». Манченківська філія підготувала книжкову виставку на тему: «Відродися моя мово, щоб звучала в серці знову», а Травнева філія: «» Рідна мова – живе коріння роду і народу. Для читачів – розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, ряд публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові. Увагу привертають підбірки поетичних творів, що утверджують рідну мову як творця духовного відродження української нації, а також  велика підбірка афоризмів, крилатих висловів та віршів про мову.

Відзначення Міжнародного дня рідної мови перш за все спрямовано на забезпечення відвідувачів інформацією про шлях становлення української мови, прищеплення і розвиток почуття патріотизму, національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.


Директор Люботинської ЦБС   

Олена АЛІСОВА

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.