Веб-портал міста Люботин » Головна » 26 квітня — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофиШановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 26 квітня — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофиШановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
Автор: Lubotin   Додано:26 квітня 2021   Переглядів:184   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

26 квітня — 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

 

 


   

 

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 

В історії українського народу чимало скорботних дат, спогади  про які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. 35 років тому вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів людей, показав, що «мирний атом» може бути таким же небезпечним, як сама ядерна зброя.   Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії.  Визначити масштаби катастрофи та її вплив на здоров'я людей важко й  досі. 

 

Сотні тисяч людей померли від хвороб, що розвинулись  у результаті отриманої дози радіації. Місто Прип'ять, колись молоде та квітуче, стало містом-привидом  і тепер воно та  навколишні села ще кілька століть будуть небезпечними для проживання.  Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям та життям.  Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.            

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!  Ми безмежно вдячні вам   за самовідданість та мужністьу боротьбі  з ядерною стихією. Ми ніколи не забудемо  героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій, котрі брали участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії, яка забрала тисячі життів. Ваш  подвиг назавжди записаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам'яті українського народу.   

 

Щиро бажаємо Вам щастя, довгого життя без проблем і хвороб, миру, благополуччя і добробуту! 

 

 

З повагою

Міський голова                       

 

Леонід ЛАЗУРЕНКО