Веб-портал міста Люботин » Головна » До 78–ї річниці визволення міста від фашистських загарбників у роки Другої світової війни

 До 78–ї річниці визволення міста від фашистських загарбників у роки Другої світової війни
Автор: Lubotin   Додано:29 серпня 2021   Переглядів:232   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

До 78–ї річниці визволення міста від фашистських загарбників у роки Другої світової війни 

Привітання міського голови Л. Лазуренка

Дорогі люботинці! Шановні земляки!


Від щирого серця вітаю вас з 78 – ю річницею визволення міста від фашистських загарбників!

Такі ж спекотні серпневі дні 1943 року були сповнені запеклої боротьби. 29 серпня - особливий день в історії нашого рідного Люботина. Це не лише день визволення, а й новий відлік мирного існування, можливість відбудовувати і починати все спочатку, можливість жити цілим покоління люботинців під мирним небом. Ця дата назавжди залишиться у нашій пам’яті нагадуванням про подвиг українського солдата та міцність українського духу. 


У цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав власне життя в жорстокій битві за свободу. Висловлюємо слова глибокої вдячності ветеранам, дітям війни, тим, хто героїчно боронив  рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, хто загинув, визволяючи наш рідний край. Завдяки цьому подвигу, ми отримали змогу жити у  незалежній державі, а мужність героїв зберігається в нових поколіннях українського народу.  Кожен з вас є історією України, прикладом мужності, незламного духу та патріотизму.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, кожній люботинській родині добра, миру і злагоди, міцного здоров’я, плідної праці та вагомих здобутків для процвітання рідного міста та зміцнення нашої Української держави. Нехай мир і добро ніколи не покидають нашу землю. Сили, наснаги та витримки тим, хто і сьогодні боронить наші кордони! 


Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою,
Міський голова                     
Леонід Лазуренко