Сайт міста Люботин » Головна » Місто, в якому ми живемо

 Місто, в якому ми живемо
Автор: Chekardina   Додано:15 березня 2013   Переглядів:820   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Місто, в якому ми живемо

 

                   

 ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ м. ЛЮБОТИН! 

 

Ми з Вами живемо у чудовомі місті, яке знаходиться у центрі Європи. У нас є чудові ліси, озера, сади. Але останнім часом відношення деяких мешканців до рідного міста просто жахає: парки, лісові смуги, береги ставків, узбіччя навіть центральних вулиць – все у смітті. Побутові відходи цілими автівками вивозять до лісопарків чи до найближчого яру. У ставках плавають пакети, пляшки і т.і. Каналізаційні люки, кущі і просто вибоїни на грунтових дорогах – все стало слугувати місцем скидання відходів. Згадайте елементарні правила поведінки: не можна кидати сміття просто під ноги, як не можна забивати вуличні урни власним побутовим непотрібом! Культура поведінки і дорослих, і молоді, на жаль, лишає бажати кращого! Панове, дотримуйтеся порядку і виховуйте належним чином дітей! До Вашого відома за весінній період щорічно ліквідується до 35 стихійних сміттєзвалищ, що утворюються Вами, шановні! Замисліться, що незабаром може настати час, коли Вам просто ніде буде гуляти з дітьми та відпочивати родинами. Пам’ятайте, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

 

Згідно з п.5.2.4 Правил благоустрою території м. Люботина, п.3 Постанови Кабінету Міністрів України №1070 від 10.12.2008 р., ст. 15 та ст. 35-1 Закону України «Про відходи», Ви зобов’язані укласти договори на вивезення побутових відходів з Люботинським КЖРЕП ЛМР ХО (вул. Шмідта, 84, т. 741-19-91, Устоєв А.Д.).


Крім того, закликаємо Вас підтримувати порядок навколо власних домоволодінь: вчасно винищувати бур’яни за огорожею (взимку – прибирати сніг), не складувати будівельні матеріали, гілля, грунт, глину, пісок, не спалювати листя, траву за межами домоволодінь, не складувати відходи у невідведених для цього місцях.

Порушення Правил благоустрою, в тому числі відсутність договору на вивезення відходів, карається притягненням до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 152 КУпАП та сплатою штрафу від 340 до 1360 грн.


Припиніть бути безвідповідальними! Цінуйте рідне місто!

Не перетворюйте його мальовничі краєвиди на суцільне звалище побутового сміття!

 Виконком  #1 написав: mars

20 березня 2013 03:14 ICQ:--
Група:Посетители
Реєстрація:4.11.2010
Публікацій:0
Коментарів:22

Ну и кого уже оштрафовали? А это хорошая прибавка  в бюджет. Но как всегда: закон есть, а исполнительная власть его не исполняет, т.е. не выполняет свои прямые обязанности.

   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.