Сайт міста Люботин » Головна » Про звернення Люботинської міської ради щодо вирішення питання по закінченню будівництва артезіанської свердловини

 Про звернення Люботинської міської ради щодо вирішення питання по закінченню будівництва артезіанської свердловини
Автор: Lubotin   Додано:26 червня 2009   Переглядів:1860   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Про звернення Люботинської міської ради
щодо вирішення питання по закінченню
будівництва артезіанської свердловини


Враховуючі критичну ситуацію, що склалася в зв'язку з нестачею питної води у м. Люботині, відповідно до ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Люботинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити текст звернення Люботинської міської ради до голови Харківської обласної ради Чернова С.І., голови Харківської обласної державної адміністрації Авакова А.Б., депутатів Харківської обласної ради, за якими закріплено м. Люботин (додається).
2. Направити рішення та звернення до голови Харківської обласної ради Чернова С.І., голови Харківської обласної державної адміністрації Авакова А.Б., депутатів Харківської обласної ради, за якими закріплено м. Люботин.
3. Відділу комп'ютерного забезпечення та масової інформації оприлюднити рішення та звернення на офіційному сайті Люботинської міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та зовнішньоекономічної діяльності.

 

Міський голова Л.Г. Татунь

 

Схвалено
рішенням LI сесії V скликання
Люботинської міської ради
№ 324 від 19.06.2009 р .

 

 

ЗВЕРНЕННЯ
Люботинської міської ради


Люботинська міська рада звертається до Вас з проханням щодо вирішення питання виділення коштів у сумі 1328,73 тис. грн. для закінчення будівництва (буріння) артезіанської свердловини для водопостачання населенню міста на підземному водозаборі по вул. Курортна.
Будівництво вказаної свердловини планувалося взамін глибинної свердловини №3 потужністю 67 куб.м/годину на водозаборі за адресою: м. Люботин, вул. Курортна №19, яка вийшла з ладу у грудні 2003 року.
По проекту, розробленому у 2005 році, розпочато будівництво глибинної свердловини, кошти на яке у сумі 1459,736 тис. грн. було виділено в 2007 році з обласного бюджету. У зв'язку з подорожчанням будівельних матеріалів, у 2008 році додатково виділено ще 760,0 тис. грн. Оскільки на той час виникла проблема з узгодженням проведення робіт інспекцією ДАБК, відповідний дозвіл отримано лише 30.12.2008 року. Це привело до неосвоєння 760 тис. грн. у 2008 році.
Контроль за виконанням робіт, їх погодженням та використанням виділених коштів здійснювався Головним управлінням житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.
Враховуючи складну ситуацію - постійну нестачу питної води ( в більш ніж 30% мешканців міста вода відсутня взагалі), порушення санітарно-гігієнічних норм, що може призвести до виникнення епідемічних захворювань, звертаємося до Вас з проханням допомоги у вирішенні питання виділення коштів на добудову свердловини у сумі 1328,73 тис. грн.

Сподіваємося на Вашу допомогу.

 

 

Міський голова Л.Г.Татунь

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.