Сайт міста Люботин » Головна » У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відзначили Міжнародний день захисту дітей

 У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відзначили Міжнародний день захисту дітей
Автор: Chekardina   Додано:1 червня 2017   Переглядів:548   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відзначили Міжнародний день захисту дітей


Перше червня — святковий день для дітей. Але й для нас, дорослих, теж.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей  бібліотекарі Люботинскьої центральної дитячої бібліотеки  організували для маленьких читачів  учнів 1- 6 класів Манченківської ЗОШ конкурсно – розважальне свято «Веселкове дитинство», де була представлена книжкова виставка «Візок чудових казок»,  цікаві вікторини, загадки, ігри та конкурси.

Присутні мали можливість переглянути слайд-презентацію про «Всесвітні пам’ятники книгам» та взяти  участь  у бібліотечному флешмобі  «Веселковий дитячий книжковий майданчик!» на якому діти були досить активними і залишилися дуже задоволеними. І хай зібрались ми сьогодні, а не завтра, це не здається суттєвим, щоб завадити нам сьогодні радіти миру, сонцю, ясному небу щоб  всі дні освячувалися  щирими усмішками і добрими справами.

  А сьогодні добру справу — створення гарного настрою для усіх  запрошених дітей — робив весь колектив бібліотеки. Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країна доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі, ностальгічно згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час, тому з великим задоволенням вітаємо всіх дітей із цим дитячим святом.

     Ми щиро сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, та отримала багато нової, цікавої інформації про книги, які можна прочитати завітавши до бібліотеки. Завдяки заходам які сьогодні провели фахівці бібліотеки дітям дійсно було весело і цікаво отже об’єднаємось заради того, щоб маленькі громадяни виросли гідними людьми і неодмінно стали гордістю України.

У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відзначили Міжнародний день захисту дітей
У Люботинській центральній дитячій бібліотеці відзначили Міжнародний день захисту дітей   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.