Сайт міста Люботин » Головна » Привітання міського голови до Дня міста Люботина

 Привітання міського голови до Дня міста Люботина
Автор: Chekardina   Додано:1 вересня 2017   Переглядів:128   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Привітання міського голови до Дня міста Люботина

 

Шановні люботинці!

Щиро вітаю вас з  Днем народження рідного міста!  

 За час спільної роботи  ми довели, що люботинці - це громада, сильна своєю єдністю та спроможна відстоювати свої  інтереси. Тільки спільними зусиллями можливо поліпшити  життя та добробут наших мешканців, перебороти тимчасові негаразди і зробити місто таким, яким ми мріємо його бачити: із новими робочими місцями, відбудованими дорогами та тротуарами, освітленими вулицями, сучасними підприємствами, закладами дозвілля, відпочинку та туризму.

В нашому місті панує  особлива атмосфера затишку та спокою: мальовничі краєвиди, стародавні храми і церкви. Та найбільша гордість міста - його люди: добрі та привітні, гарні господарі  на своїй землі, які, не знаючи втоми,  створюють комфортні умови проживання , відбудовують місто, здійснюють мрії на краще майбутнє.

Зараз, коли наша країна в небезпеці,  люботинці теж  не стоять осторонь.  Для нинішніх захисників України захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності був і залишається головним обов’язком.

Нехай же і надалі процвітає наше місто, а ми, влада, будемо робити для цього все від нас залежне.

Зичу усім міцного здоров‘я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині!

 

 

З повагою

Люботинський міський голова

                                               Л.І.Лазуренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.