Веб-портал міста Люботин » Головна » Співпраця служби зайнятості з органами пробації

 Співпраця служби зайнятості з органами пробації
Автор: Svetlana   Додано:9 лютого 2018   Переглядів:502   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Співпраця служби зайнятості з органами пробації

 

Фахівці Люботинської  міської філії Харківського ОЦЗ за участю представників Харківського РВ з питань пробації  Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації  Міністерства юстиції провели профінформаційний семінар для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У даному заході взяли участь 5 осіб.

Учасники заходу  ознайомилися з інформацією про  послуги, які надає служба зайнятості,  про стан ринку праці,  актуальні вакансії, вимоги роботодавців до претендентів на вакантні місця. Особливу увагу фахівці центру зайнятості звернули на  можливість отримання робітничих професій у Харківському  центрі ПТО ДСЗ  та участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Громадян також  цікавили умови надання статусу безробітного, розмір допомоги по безробіттю, можливості працевлаштування за сприяння служби зайнятості на підприємства, які забезпечують житлом.

Відповідні заходи направлені на сприяння розширення можливостей  доступу зазначених осіб до зайнятості та їх соціальної адаптації у суспільстві.

 

Співпраця служби зайнятості з органами пробації

Люботинська міська філія Харківського ОЦЗ

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.