Сайт міста Люботин » Головна » Професіографічна екскурсія для учнівської молоді

 Професіографічна екскурсія для учнівської молоді
Автор: Svetlana   Додано:18 квітня 2018   Переглядів:273   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Професіографічна екскурсія для учнівської молоді

 

    З метою професійної орієнтації учнівської молоді, сприяння розширенню знань школярів про світ професій, Люботинською міською філією Харківського обласного центру зайнятості 17 квітня 2018 року для учнів Люботинської ЗОШ №4 було організовано і проведено професіографічну екскурсію на одному з найуспішніших підприємств міста, а саме на Регіональній філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» в підрозділі Моторвагонне Депо Люботин. У заході взяло участь 58 учнів.

 

Професіографічна екскурсія для учнівської молоді

 

 

     Школярам презентували підприємство, його діяльність і ознайомили з роботою Моторвагонного депо. Учасникам заходу була надана повна інформація про вимоги до професій, можливості працевлаштування, умови праці, соціальний пакет, оплату праці, перспективи кар’єрного зростання. Також учнів запросили до музею підприємства, ознайомили з історією та діяльністю.

     Наприкінці профорієнтаційного заходу учні мали змогу переглянути навчальний мультфільм щодо правил поведінки на залізниці та  було відпрацьовано алгоритм дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій на залізниці.

 

Директор МЦЗ 

О. С. Супрун   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.