Веб-портал міста Люботин » Головна » Шановні власники транспортних засобів!

 Шановні власники транспортних засобів!
Автор: Lubotin   Додано:10 вересня 2010   Переглядів:1291   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

З урахуванням рівня аварійності, інтенсивності на автошляхах руху транспортних засобів, що прямують з південних регіонів держави, та у зв'язку із закінченням курортного сезону, Державтоінспекція Харківської області звертається до харків`ян та гостей нашої області – якщо Ви вирушили на автомобілі у дальню подорож, або їдете у відрядження і по дорозі відчули втому або не все гаразд зі здоров’ям, не поспішайте, зробіть зупинку та відпочиньте, а набравшись сил, продовжуйте рух.

Пам’ятайте! Незначних порушень не буває! Зневага до вимог правил користування ременями безпеки та мотошоломами призводить до тяжких наслідків. Використання ременів безпеки є одним з найбільш ефективних заходів у безпеці дорожнього руху, який рятує більше життів, ніж будь-яке інше втручання.

Державтоінспекція звертається до водіїв: будьте уважні на автошляхах, поважайте інших учасників дорожнього руху, суворо дотримуйтесь вимог встановленого швидкісного режиму і правил маневрування.

До порушників вимог Правил дорожнього руху Державтоінспекцією вживаються жорсткі заходи реагування, спрямовані на збереження життя і здоров’я учасників дорожнього руху.

Сідаючи за кермо автомобіля, Ви несете відповідальність не тільки за своє власне життя, але і за життя своїх пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

 

 

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВТОІНСПЕКЦІЇ ГУМВС УКРАЇНИ

В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ