Веб-портал міста Люботин » Головна » 05 вересня 2020 року пройшли спортивно – масові змагання

05 вересня 2020 року пройшли спортивно – масові змагання
Автор: Svetlana   Додано:8 вересня 2020   Переглядів:512   Категорія - [Головна]

(голосів: 0)

05 вересня 2020 року пройшли спортивно – масові  змагання з пляжного волейболу та шахів, а також  ІV щорічний відкритий турнір  з велоспорту МТБ «Мій друг-велосипед». Усі заходи проводилися  на Кубок присвячений  до 370-ї річниці міста Люботина.

Турніри проводилася під  патронатом міського голови Леоніда Лазуренка. Допомога у організації та суддівстві велотурнірі була надана федерацією велосипедистів Харківської області, голова федерації Олексадр Заярін.   Організацію заходів  забезпечували відділ у справах  молоді та спорту і  КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

У змаганнях із пляжного волейболу перемогла команда «Орлятко» у складі: Лазебний Артем, Щербакова Вікторія, II місце у команди «Аутсайдер», у складі: Приходько Владислав, Книш Максим, III місце посіла команда «Чорно-білі» у складі: Шеховцов Стас, Черняков Артем.

У змаганнях з шахів  перемогу здобув Поляшенко Максим, II   місце зайняв Маслійов Микола, III місце посів Бірюк Максим.

У турнірі  з велоспорту МТБ «Мій друг – велосипед» пройшли заїзди у 6  вікових категоріях. Участь у заході приймали представники КСДЮШОР «Динамо» , КЗ «ХПКСП» ХОР, велоклуб «Майстер сервіс», КЗ «Пісочинська ДЮСШ», велоклуб «Озорні повороти» та велоклуб «Золоті колоса».