Сайт міста Люботин » Головна » День святого Миколая в нашому місті!

 День святого Миколая в нашому місті!
Автор: Svetlana   Додано:23 грудня 2013   Переглядів:756   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

   На це свято чекають діти цілий рік. І ось воно прийшло. До кожної дитини по – різному: поцілунком мами, солодощами під подушечкою, святковим дійством чи сюрпризом.

   Для дітей – сиріт нашого міста у приміщенні дитячої музичної школи вихованці театрального гуртка будинку культури показали виставу, з ангелятами та чортенятами, з лісними тваринками і зірочками. Завітав на свято і святий Миколай, роль якого зіграв депутат Люботинської міської ради Еткало Роман Леонідович. Зі словами привітання до дітлахів та дорослих звернулись секретар міської ради Гільова Лариса Василівна та заступник міського голови Кравченко Наталія Володимирівна. Діти грали у ігри і отримали призи від волонтерів центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Кожен, хто прийшов на свято, отримав солодкий подарунок від народного депутата України Кацуби Володимира Михайловича.

   Трохи пізніш, секретар ради Гільова Л.В., заступник міського голови Кравченко Н.В., директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микитенко М.Ю. та  інспектор КВІ Смішко В. відвідали обласний центр матері та дитини, де привітали з Днем святого Миколая мам та малечу, вели розмову про плани матусь на майбутнє. Також  передали дітлахам одяг, взуття та іграшки, які надав депутат Люботинської міської ради, голова депутатської групи «Молоді регіони» Нечипоренко Сергій Олександрович  .

 Важливо, щоб в цей день жодна дитина не залишилась без уваги дорослих, і в нашому місті це саме так. Дякую всім: міському голові Теличку В.О., секретарю ради Гільовій Л.В., депутатам Люботинської міської ради Нечипоренку О.С., Нечипоренку С.О., Ольховському С.В., Самойлову В.А., Сивицькій В.М., Гуріну С.О., Кандауровій О.В. за допомогу дітям .

 

                                                                                              Головний спеціаліст  МЦСССДМ Пахомова Т.В. 

 

День святого Миколая в нашому місті!
День святого Миколая в нашому місті!
День святого Миколая в нашому місті!
День святого Миколая в нашому місті!
День святого Миколая в нашому місті!
День святого Миколая в нашому місті!
 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.