Сайт міста Люботин » Головна » УВАГА! ЗАЛІЗНИЦЯ!

 УВАГА! ЗАЛІЗНИЦЯ!
Автор: Svetlana   Додано:30 липня 2012   Переглядів:822   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

   У I - півріччі 2012 року на залізничних переїздах Південної залізниці допущено 4 дорожньо - транспортних пригод на залізничних переїздах без охорони.   При цьому   загинула 1 особа,  травмовано 5 осіб. Пошкоджено 4 локомотиви, розбито та пошкоджено  4 автомобілі. Всі  пригоди допущені по вині водіїв транспортних засобів, в тому числі по Харківській області – 1 випадок.

   На превеликий жаль продовжують мати місце порушення і на залізничних переїздах з охороною 23 та 27 км, розташованих в межах міста Люботин. Так за 6-ть місяців 2012 року  уже допущено 9  випадків порушень ПДД водіями автотранспортних засобів, в тому числі на переїзді 23 км зупинка Водяне допущено 6 випадків,  на переїзді 27 км зупинка Любівка – 3 випадки.  Під час порушення Правил дорожнього руху водії об’їзджають не 2, а навіть 4 шлагбауми, які повністю перекривають проїзну частину. Це говорить про відсутність будь-якої  відповідальності та дисципліни з боку громадян.

   Протягом I- півріччя   поточного року на дільниці Харків- Полтава працівниками залізничного транспорту проведена велика робота по оздоровленню колії, облагородженню полоси відводу Південної залізниці та зупиночних пунктів, було підвищено швидкість руху поїздів та введено в дію прискорені поїзди.

    Люди!  Пам’ятайте, що для зупинки поїзда машиністу необхідно колію довжиною 1 кілометра, а іноді навіть і більше. 

   Керівництво Люботинської дистанції колії звертається до громадян міста Люботин з проханням  чіткого дотримання Правил проїзду через залізничні переїзди та Правил користування  залізничним транспортом.  

    Лише дисципліна на транспорті зможе зберегти  життя людей!

 

Начальник дистанції колії

А.Л.Яловенко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.