Сайт міста Люботин » Головна » Допоможемо дітям

 Допоможемо дітям
Автор: Lubotin   Додано:28 квітня 2009   Переглядів:1369   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)
Увага Акція! 4-10 травня 2009 року в лікувальних, загальноосвітніх закладах м. Люботин буде проведено 4-у (щорічну) благодійну акцію „Почуйте все!" допомога дітям з вадами зору.
У кожному обласному центрі України та в м. Києві і м. Севастополі утворюється Штаб Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця". Штаби організують проведення щорічної акції суспільного збору коштів у співпраці з обласними управліннями у справах сім'ї, молоді та спорту, центрами соціальних служб для сім'ї. Дітей та молоді, службами у справах дітей облдержадміністрацій, управліннями освіти і науки облдержадміністрацій, управліннями охорони здоров'я облдержадміністрацій, центрами позашкільної освіти, засобами масової інформації.

У визначений тиждень проведення Акції (4-10 травня 2009 року) на вулицях нашого міста працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Фонду; індивідуальний номер ідентифікатора буде таким як на скриньці, до якої від громадян збиратиме гроші волонтер. Усім небайдужим людям, хто кидатиме гроші до скриньки, волонтери наклеюватимуть сердечки, що створюватиме відповідну атмосферу.

У день проведення фіналу Акції 9(10)травня 2009 року у місті відбудеться святковий концерт, молоді виконавці, молодіжні колективи на якому виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Фонду. Концерт - це своєрідна подяка для кожного,, хто приєднався до нашого благодійного збору. Крім концерту протягом дня відбуватимуться також інші розважальні заходи
Також Акція має відбутися в загальноосвітніх навчальних закладах у період з 4 по 8 травня 2009 року. У цих закладах будуть встановлені скриньки. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнів, педагогів, батьків.
Для більшої прозорості та розвитку довіри, гроші, котрі збирають у скриньки, в той же день рахують банківські працівники в присутності волонтерів і одразу переводять ці кошти на рахунок Акції.

Обладнання, яке закупить Фонд на зібрані кошти, знаходитиметься на його балансі й віддаватиметься у безкоштовну оренду дитячим лікувальним закладам з головною умовою, що діти на ньому обслуговуватимуться безкоштовно; список всіх конкретних одиниць медобладнання, їх кількість та вартість, а також адреси всіх лікувальних закладів, в котрих воно буде розташоване, знаходитиметься на інтернет-сторінці фонду - отже існує контроль за придбаними за гроші громадян речами і з їхнього боку також, оскільки кожен апарат буде позначений емблемою Фонду.
Фонд займається закупівлею медичного обладнання, для чого щороку проводить збір грошей у громадян, щоб вони ж потім мали з цього користь, але слід наголосити, що кожного року буде обиратися (за порадами лікарів) інша тема Акції - відповідно, інша галузь дитячої медицини, котра отримає допомогу - наступна когорта громадян, котрих безпосередньо зачепила вже ця проблема.

Важливість цьогорічної проблеми, якої ми торкнулися, і разом взялися за її вирішення, а саме вади зору у дітей:
- це досить болюча тема, оскільки в Україні досить значний відсоток дітей народжується з порушеннями зору, або втрачають зір на ранніх етапах життя;
- в Україні відсутня будь-яка схема виявлення таких діток, а якщо взяти до уваги від'ємний приріст населення, то можна сказати, що йде мова також про порятунок повноцінних громадян.
Історична довідка: всеукраїнська благодійна акція „Серце до серця" у 2006 році зібрала 80 тис. грн., у 2007 році - 280 тис. грн., у 2008 році було зібрано 1 750 232, 97 грн., за які було придбане медичне обладнання для діагностики та лікування вад зору у дітей та передане до обласних дитячих лікарень по всій Україні. Стосовно нашої Обласної дитячої лікарні, 20 лютого 2009 року на базі МОЗ України відбулася національна прес=конференція „Передача медичного обладнання в обласні дитячі лікарні, де надається медична допомога дітям з вадами зору". Під час проведення конференції було передано медичне обладнання на суму 89 тис. грн. до Обласної дитячої лікарні, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Муранова, 5.
Закупівля такої кількості медобладнання з тим, щоб на ньому обслуговувались тисячі дітей - це наша мета, наше бажання і мрія кожного маленького пацієнта та його батьків і це у великій мірі залежить від всіх нас, від нашої активності. Щоб ні в кого не „опускались руки" з приводу того, що потрібна завелика сума, щоб не виникали сумніви, що ми зберемо достатню для реалізації програми суму, що з цієї затії= щось вийде, нам потрібно докласти спільних зусиль для здійснення цих мрій і досягнення поставленої мети - зробити вклад у перспективу - здорове майбутнє дітей!

Ми хочемо підкреслити важливість щонайменшого внеску кожного з тих, хто це зробить, щоб кожна людина, таким чином, відчула свою значимість і що від неї теж залежить така важлива річ, як допомога дітям, порятунок їхнього здоров'я, щоб всі побачили, як насправді багато людей різного віку та статусу не залишилися байдужими, щоб продемонструвати, що українці з півночі на південь і з заходу на схід можуть об'єднатися навколо спільної мети й благородної ідеї.


Спеціаліст служби у справах дітей Глущенко Л. Є.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.