Веб-портал міста Люботин » Головна » День усиновлення – свято віри, надії та любові!

 День усиновлення – свято віри, надії та любові!
Автор: Chekardina   Додано:30 вересня 2013   Переглядів:1201   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

День усиновлення — свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково.

Імена святих, що вшановують у цей день, символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю. З великою любов’ю зігрівають вони дітлахів у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховують достойними громадянами Української держави.

Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківського піклування. Турбота про них - наша спільна задача .            

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий. Одні — усиновити і виховувати дитину, інші  допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і стикнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі.

Сьогодні на території м. Люботин зростають усиновлені діти, 8 виховуються у прийомних сім’ях та 18 дітей виховуються під опікою (піклуванням). Ми пишаємося і дякуємо усім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, дякуємо всім усиновителям, опікунам, прийомним батькам, з повагою вклоняємося їм! 

Для розвитку національного усиновлення спеціалістами служби у справах дітей виконовчого комітету Люботинської міської ради здійснюється постійне наповнення Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти»; розміщюється інформація про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують родини, у засобах масової інформації з метою активізації процесу влаштування до сімейних форм виховання таких дітей; проводяться профілактичні заходи, спрямовані на подолання негативних проявів серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.                                                      

Необхідну консультацію з питань усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу в нашому місті  нададуть  спеціалісти служби у справах дітей, за адресою: м. Люботин, вул. Радянська, 26, к. № 18. тел. 741-11-68.

Дорогі діти і дорослі! Бажаємо кожному з вас затишку рідного дому, теплих взаємостосунків, розуміння, підтримки один одного, багато здоров’я і натхнення, щоб здійснити всі прекрасні задуми, реалізувати найзаповітніші ваші бажання!

 

Головний спеціаліст ССД Глущенко Л. Є.