Веб-портал міста Люботин » Головна » Корисний відпочинок з МЕДком

 Корисний відпочинок з МЕДком
Автор: Chekardina   Додано:20 вересня 2011   Переглядів:1321   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 

Літо – чудова пора для відпочинку, розваг та пізнання нового. Нарешті прийшли довгоочікувані відпустки та подорожі до теплого пісочку біля моря, у село серед мальовничої природи або до іноземних країн. Однак ніщо не може зрівнятися з відпочинком  проведеним в веселій компанії з користю!

Адже літо  – це також унікальна нагода для самовдосконалення та особистісного росту, це можливість здобути знання і навички, що цікавлять саме тебе!

Для бажаючих активно відпочити, навчитися чомусь новенькому та познайомитися з новими людьми лідери Люботинської молодіжної організації «Спілкування без кордонів» організували 4-х денний наметовий екотабір МЕД (Молодь + Енергія + Дія) на хуторі Ведмежий поблизу Люботина. Проект був підтриманий Американськими радами з міжнародної освіти (Держдепартамент США) в межах грантів для випускників шкільних обмінів FSA/FLEX та реалізовувався у співпраці з Виконкомом Люботинської міської ради та транспортним підприємством.

Корисний відпочинок з МЕДком

З 13 по 16 серпня молодь з різних куточків України зібралася для навчання та відпочинку на природі, цікавих знайомств. Учасники мали змогу отримати теоретичну інформацію щодо планування власних акцій та проектів. Але основним методом здобуття знань були практичні завдання та тренінги. Зарядившись позитивною енергією та натхненням, учасники створили та втілили у життя власні мініатюрні акції поблизу ставка. На базі табору нам вдалося і теоретичні знання закріпити, і практичний досвід отримати, і гарно провести час в колі енергійних молодих хлопців та дівчат. Згуртовані команди, неординарні ідеї, різнобічні особистості та нестандартні підходи – все це вплинуло на результат – дві акції «Хвиля позитиву» та «Прибрав пляж – де хочеш ляж!». 

Акція «Хвиля позитиву» була спрямована на відтворення місцевого джерела та встановлення вказівників до місця його знаходження. Інша група заохочувала людей до очищення місцевого пляжу від колючих бур’янів, з голосним девізом «Прибрав пляж –де хочеш ляж!»

Чотири дні були насичені і роботою, і плануваннями, і акціями, але жодного вечора не забули й про традиційне вогнище, гітару, творчі майстер-класи, веселі ігри та психологічні релаксації.

Корисний відпочинок з МЕДком

Час, проведений на Ведмежому хуторі пройшов не дарма. Чисте джерело та пляж, як результат активності та наполегливості сучасної молоді. Невеликі зміни повинні покращити місцевість і спонукати жителів підтримувати належний стан околиць та ставків.

Керівник проекту Олександра Цимбал наголосила, що організація наметового табору і навчання є набагато складнішими, ніж організація такого ж навчання в місті, де все під рукою і все є. Але ж ми не шукаємо легких шляхів. Проживання на лоні природи дає можливість особистості відійти від повсякденного життя і потрапити в умови, де відсутнє зайве, а всі перешкоди вирішуються самотужки. Свіже повітря, приємний вітерець лише сприяли мозковій діяльності.

За кілька днів до заїзду учасників у нас було чимало невизначених організаційних питань, але сильна команда організаторів та прихильність всесвіту зробили свою справу – свіжа й смачна питна вода та їжа на «столі», учасники активно навчаються та розважаються - все на місцях, все функціонує, тому організатори мали час навіть на відпочинок (виконуючи свої обов’язки, звісно ж).

Корисний відпочинок з МЕДком

Дивлячись на проведений табір, можна сказати, що учасники та складена програма ідеально підходили один одному. Це молоді, спраглі до активності люди, яким якраз не вистачало практичних та теоретичних знань з того, як втілити в життя свої ідеї, як знайти та долучити однодумців.

Учасники екотабору виявляли інтерес до проведення наступного року проекту «МЕД - 2», і багато з них навіть підготовлені до того, щоб стати організаторами подібного заходу.  Тож, сподіваємося, що наші інтереси співпадуть, коло партнерів розшириться і Люботин стане постійним місцем проведення нових екотаборів та розвитку неформальної освіти.

 

                                                                          Настя Новикова, «Спілкування без кордонів»,

 м. Люботин

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.